Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Akyazı Siemens Kombi Servisi

Hemen her evde bulunan kombiler gerek yuvamızı ısıtmasıyla gerek istediğimiz anlarda sıcak suya erişmemizi sağlamasıyla konforlu bir hayat için gereklidir; ne var ki kombiler, periyodik bakım isteyen ve bu sağlanmadığında ansızın arızalar ortaya çıkabilen cihazlardır. Sorun, kombinin tümüyle hasar görmesiyle ya da kombinin çalışmasında düşüş görülmesiyle karakterize olur; şayet siz de böyle bir durumla yüz yüzeyseniz; zahmetsizce erişebileceğiniz Akyazı Siemens kombi servisi hizmetiyle kombinin bakımını yaptırabilir veya arızalı kombiyi onarabilirsiniz.

Donanımlı ve nitelikli Akyazı Siemens kombi servisi ekibimizle siz değerli müşterilerimize kapsamlı ve bütçe dostu hizmet sözü veriyoruz; çünkü kombilerimizin rutin olarak bakımının gerçekleştirilmesi, tam performans çalışabilmeleri için vazgeçilmezdir. Ancak gel gör ki bazen uygulanan bütün bakımlara rağmen kombilerimiz bozulup bizleri sıkıntılı durumlarla bırakabiliyor; en sık görülen problemlerin başında yeterli miktarda ısıtmada güçlük ve su sızması sayılabilir ve bunun gibi bir durumda size lazım olan şey, işinin ehli ve deneyimli bir Akyazı Siemens kombi tamiri servisidir. Akyazı Siemens kombi servisi sağlayan ekibimiz, bir çağrı mesafenizde! firmamız, hızla sorunu belirleyip gerekli değişim/onarım işlemlerini gerçekleştirerek mağduriyetinizi hızla sonlandıracaktır.

Ekiplerimiz Akyazı Siemens kombi bakımı hizmeti kapsamında sizlere şu hizmetleri sağlayabilir:

  • Yıllık kombi bakımı: En öncelikli bakım faaliyetlerinden bir tanesidir ve cihazın genel durumu gözden geçirilir, onarım gereken bir durum görülürse gerekli uygulamalar yerine getirilerek kombinizi yeniden problemsiz bir şekilde kullanmanız sağlanır.
  • Kombi temizliği: Zaman ilerledikçe kombinin iç yapısında toz, kir ve kireç gibi istenmeyen unsurlar birikebilir ve bu terslik, cihazda randıman düşüşü meydana getirebileceği gibi daha tehlikeli boyutlara gelerek kombinin arızalanmasına neden olabilir.
  • Su basıncı kontrolü: kombilerimizin sorunsuz çalışması için standartlaştırılmış bir basınç seviyesi bulunmaktadır ve kombideki basınç seviyesi, belirlenen değerin altında kaldığında performans kaybı meydana gelir; Akyazı Siemens kombi servisi kapsamında kombinizin su basıncını gözden geçirebilir ve ihtiyaç duyulursa su basma işlemi yaptırabilirsiniz.
  • Gaz kaçağının tespiti: Kombilerimizde görülebilecek gaz kaçakları, hayati riskler yaratabilir; bu nedenle düzenli olarak bir kombi servisi aracılığıyla gerekli incelemelerin gerçekleştirilmesi gereklidir.

Bütün bu bakım ve onarım işlemleri, kombiyi randımanlı bir biçimde kullanabilmeniz için oldukça öncelikli ve ihmal edilmemesi gereken faaliyetlerdir; sizlere sunduğumuz Akyazı Siemens kombi servisi desteğiyle tüm bu işlemleri en güvenilir olarak en masrafsız şekilde temin etmeniz mümkün.

Siz de cihazın kullanım süresini uzatmak, cihazınızdan elde ettiğiniz verimi arttırmak ya da problemli kombinizi tamir ettirmek arzusundaysanız; kaliteli, güvenilir ve uygun maliyetli Akyazı Siemens kombi servisi hizmetimiz tam size göre!

HEMEN ARA WHATSAPP