Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Arifiye Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerimiz, evimizin demirbaşlarından biri olmakla birlikte sürekli olarak ve uzun süreli kullanımın ardından çeşitli arızalar yaşanabilmektedir ve bu sorunların çözüme kavuşturulması amacıyla donanımlı bir Arifiye Siemens çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmelisiniz. İlinizdeki onlarca çamaşır makinesi servisi içinden en güvenilirini ve en ekonomik olanı bulmak kolay olmasa gerek! Arifiye Siemens çamaşır makinesi servisi faaliyeti sunan firmamız, deneyimli kadrolarıyla sizlere en doğru çözümleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en sık karşılaşabileceği problem tipi, motor arızasıdır; yıkama işlemi sırasında makinenin olağandan fazla ısınması, çok gürültülü bir şekilde çalışması ya da tümüyle işlevini yitirmesi; çamaşır makinesinin motorundaki olası bir arızanın göstergesi olabilir. Bunun gibi bir sorun gözlemlediğinizde hemen lokasyonunuza en yakın Arifiye Siemens çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmeli ve sorun daha da büyümeden gerekli önlemleri almanız gerekir.

En sık görülen problemlerden bir başkası ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri pek çok yıkama fonksiyonlarından meydana gelir ve beyin arızası görüldüğünde bu fonksiyonların kullanılamadığı gözlemlenir. Programlar kullanılabiliyor olsa da yıkama işleminin yarıda kesilmesi gibi istenmeyen sorunlar meydana gelebilir; tecrübeli bir Arifiye Siemens çamaşır makinesi servisi, bu gibi arızaların meydana geldiği bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olabileceğini ivedilikle anlar ve gerekli onarım/bakım uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak sudan faydalanırlar ve suyun ısıtılması işlemini ise “rezistans” denilen bileşen aracılığıyla sağlar; çamaşır makinesinde meydana gelebilecek muhtemel bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç ısıtmaması veya yeteri kadar ısıtmakta zorlanması ile karakterize olur. Arifiye Siemens çamaşır makinesi servisi bünyesinde sizlere hizmet sunan ekiplerimiz, hızla rezistans değişimi gerçekleştirerek makinenizin tekrardan sorunsuz bir şekilde çalışmasını mümkün hale getirecektir.

Son aşama olan “sıkma” adımında tambur adı verilen parça çalışmaktadır ve olası bir tambur arızası durumunda makineniz, çamaşırları yeteri kadar sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar normalden çok ıslak olacaktır.

Deneyimli çalışanlarımızla Arifiye Siemens çamaşır makinesi servisi desteği almak isteyen sizlere bir çağrı mesafedeyiz.

HEMEN ARA WHATSAPP