Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Camili Siemens Fırın Servisi

Her mutfağın önemli elemanlarından biri olan fırınlarımızda bazen sorunlar meydana gelebilir ve bu tarz durumlarda sorunu kendi başınıza onarmaya çalışmaktansa işi bir bilene, tecrübeli birisine bırakmak en doğrusu olacaktır. Camili Siemens fırın servisi hizmetimizle fırınlarda ortaya çıkabilecek her çeşit soruna hızlı bir şekilde çare sağlıyor ve fırınınızı yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Fırınların elektronik aksamlarında görülebilecek bir sorun, fırının çalışmasını engelleyebilir; en çok görülen bir başka terslik ise fırının yeterli derecede ısınmamasıdır ve bu terslik nedeniyle pişirmek istediklerinizi olması gerektiği gibi pişiremezsiniz. Deneyimli bir Camili Siemens fırın servisi, bu problemin kaynağının fırının ısıtıcı parçalarında olduğunu ivedilikle teşhis edip gerekli tamir/değişim işlemlerini gerçekleştirir ve size de bozulmuş fırınınızı yeniden gönlünüzce kullanmak kalır.

Fırınların bazıları “turbo pişirme” özelliğine sahiptir ve bu özellik yardımıyla fırının iç kısmında eşit bir ısı dağılımı gerçekleşiyor ve yemeklerinizi eşit derecede pişirebiliyorsunuz; fakat fırınların turbo özelliğinden faydalanmanızı engelleyen bir terslik meydana gelebilir ve böyle bir durumda ilk aşamada fırınların fanı incelenir ve ihtiyaç duyulursa tamir/değişim gerçekleştirilir.

Kısacası fırınlarımız, tüm mutfakların önemli bir elemanı olmakla birlikte bazen arızalanabilmekte ve bu ve benzeri bir vaziyetle karşı karşıya kaldığınızda tek yapmanız gereken, bizden Camili Siemens fırın servisi desteği almak olacaktır; gerekli olan onarım ve bakım işlemlerinden sonra fırınınızı ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP