Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Karapürçek Siemens Fırın Servisi

Her evin mutfağının başlıca araçlarından bir tanesi olan fırınlarımızda zaman zaman arızalar görülebilir ve bunun gibi durumlarda sorunu kendi kendinize onarmaya çalışmaktansa bu görevi bir profesyonele, deneyimli bir servise bırakmak daha doğru olacaktır. Karapürçek Siemens fırın servisi desteğimizle fırınlarımızda yaşanabilecek birçok probleme hızlı bir şekilde çözüm sağlıyor ve arızalı fırını tekrardan sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi mümkün hale getiriyoruz.

Fırınınızın elektrikli aksamlarında görülebilecek herhangi bir terslik, fırının çalışmasını engelleyebilir; en sık yaşanan bir başka terslik ise fırının olması gerektiği gibi ısınmıyor olmasıdır ve bu terslik sebebiyle yiyeceklerinizi olması gerektiği gibi pişiremezsiniz. Deneyimli bir Karapürçek Siemens fırın servisi, bahsi geçen sorunun kökeninin fırının ısıtıcı bileşenlerinde olduğunu ivedilikle anlayıp gerekli değişim/tamir işlemlerini hayata geçirir ve size de bozulmuş fırınınızı yeniden gönlünüzce kullanmak kalır.

Fırınların bazıları “turbo pişirme” özelliğiyle gelmektedir ve bu özellikten faydalanarak fırın içinde dengeli bir ısı dağılımı gerçekleşiyor ve yemeklerinizi dengeli bir şekilde pişirebiliyorsunuz; lakin kullandığımız fırınların turbo özelliğinden faydalanmanızı engelleyen bir arıza görülebilir ve böyle bir durumda öncelikle kullandığımız fırınların fanı incelenir ve gerek duyulursa bakım ve onarım sağlanır.

Netice itibariyle fırınlarımız, tüm mutfakların vazgeçilmezi olmakla birlikte zaman zaman arızalanabilmekte ve bunun gibi bir olayla karşı karşıya kaldığınızda tek yapacağınız şey, bizden Karapürçek Siemens fırın servisi desteği almak olacaktır; gerekli olan değişim/tamir işlemlerinden sonra fırınınızı ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP