Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Kaynarca Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerimiz, evimizin temel eşyalarından biri olmakla birlikte devamlı olarak ve uzun süreli kullanımdan sonra belirli sorunlar yaşanabilmektedir ve bu problemlerin çözülmesi içinse donanımlı bir Kaynarca Siemens çamaşır makinesi servisi ile irtibata geçmelisiniz. Konumunuza yakın yüzlerce çamaşır makinesi servisi arasından en kalitelisini ve en ekonomik olanı tespit etmek kolay olmasa gerek! Kaynarca Siemens çamaşır makinesi servisi desteği sağlayan firmamız, tecrübeli kadrolarıyla siz değerli müşterilerimize en doğru çözümleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en sık görebileceği arıza çeşidi, motorla ilgilidir; yıkama işlemi esnasında makinenin normalden çok ısınması, fazla fazla sesli bir biçimde çalışması ya da tümüyle çalışmayı durdurması; çamaşır makinesinin motorundaki muhtemel bir problemin işaretçisi olabilmektedir. Böyle bir problem yaşadığınızda hemen konumunuza en yakın Kaynarca Siemens çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalı ve arıza daha da derinleşmeden gereken önlemleri almalısınız.

En çok görülen sorunlardan bir diğeri ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri birçok yıkama fonksiyonlarından meydana gelir ve beyin arızası olduğunda bu programların çalışmadığı fark edilir. Programlar kullanılabiliyor olsa da yıkama işleminin tamamlanmaması gibi tatsız durumlar yaşanabilir; donanımlı bir Kaynarca Siemens çamaşır makinesi servisi, bu gibi arızaların görüldüğü bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” yaşandığını kolaylıkla tespit eder ve gerekli tamir/değişim uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanarak yıkama yaparlar ve suyu ısıtma işlemini ise “rezistans” denilen parça yardımıyla gerçekleştirir; çamaşır makinesinde görülebilecek olası bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç ısıtmaması ya da yeteri miktarda ısıtmakta zorlanması ile kendisini gösterir. Kaynarca Siemens çamaşır makinesi servisi çatısı altında sizlere destek sağlayan ekiplerimiz, ivedilikle rezistans değişimi yaparak çamaşır makinesinin tekrardan problemsiz bir biçimde çalışmasını sağlayacaktır.

Son safha olan “sıkma” basamağında tambur denilen parça devreye girmektedir ve olası bir tambur arızası sonucunda çamaşır makinesi, çamaşırları yeterli derecede sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar beklenenden fazla ıslak kalacaktır.

Deneyimli çalışanlarımızla Kaynarca Siemens çamaşır makinesi servisi arayan siz değerli müşterilerimize bir çağrı mesafedeyiz.

HEMEN ARA WHATSAPP